Wymiana ekranu w iphone 12 pro

Wymiana ekranu w iphone 12 pro

Smartfon iPhone 12 pro to nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt od popularnej marki Apple. Cieszy się dużym powodzeniem m.in. ze względu na doskonały aparat oraz wyświetlacz pozwalający korzystać z bogatej gamy kolorów. Jednak wymiana ekranu w tym modelu jest skomplikowana. Jak wygląda to w praktyce?

Jakie są warunki wykonania naprawy?

Aby usługa wymiany szybki doszła do skutku telefon musi spełniać kilka warunków. Wyświetlacz, podobnie jak warstwa dotykowa powinien być w pełni sprawny. Dyskwalifikujące wady ekranu to:

  • plamy,
  • pionowe lub poziome kolorowe paski,
  • widoczne na białym tle przebicia,
  • mruganie ekranu.

Wyświetlacz powinien też prawidłowo reagować na dotyk. Jeżeli sprzęt ma uszkodzoną lub zbitą szklaną tylną obudowę, konieczna jest jej wymiana.

Punkt serwisowy może regulaminowo zrealizować usługę na odblokowanym smartfonie. Jeżeli klient nie poda hasła, pinu czy wzoru usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie usterki, których weryfikację uniemożliwiła blokada.

Jak wygląda wymiana ekranu w iPhone 12 pro?

Zbita szybka w smartfonie to utrapienie dla wielu użytkowników. Ten czuły na uszkodzenia mechaniczne element może nie przeżyć kolejnego upadku z wysokości. W iPhone 12 pro najlepszym rozwiązaniem jest wówczas wymiana szyby. Jednak wbrew pozorom wymiana ekranu w iPhone 12 pro nie jest prosta i wymaga fachowej wiedzy oraz odpowiedniego sprzętu. Od modułu wyświetlacza szyba jest oddzielana z wykorzystaniem separatora podciśnieniowego lub kriogenicznego działającego w temperaturze -180°C. Żeby zagwarantować sterylne warunki pracy, w ScreenLab stosujemy nowoczesną komorę laminarną ALPINA. Z wykorzystaniem specjalistycznych plastrów Mitsubishi OCA nowa szyba jest laminowana do wyświetlacza w takim sam sposób, jak przy montażu fabrycznym.

Istotną zaletą serwisu polegającego jedynie na wymianie szyby jest to, że zachowujesz oryginalny wyświetlacz. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że coś będzie działać nie tak, jak powinno, zwłaszcza że warstwa dotykowa oraz matryca pozostają te same.

W ScreenLab dbamy o zagwarantowanie profesjonalnych warunków pracy i pełnego bezpieczeństwa dla powierzonego nam sprzętu. Postępujemy w zgodzie z wytycznymi ochrony telefonu przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD). Serwis jest realizowany w specjalnych strefach ochronnych (EPA) gdzie zachowane są wszelkie środki ostrożności przed niepożądanymi ładunkami mogącymi uszkodzić smartfona.

Profesjonalny punkt serwisowy dla smartfonów iPhone

W ScreenLab dbamy o najwyższe standardy usługowe, a naszym atutem jest doświadczenie w serwisowaniu smartfonów Apple, w tym modelu iPhone 12 pro. Wymiana ekranu jest wykonywana przez specjalistów, a w cenę naprawy wliczona jest zarówno wymiana szyby wyświetlacza, jak i rozłożenie i ponowne złożenie urządzenia.

Możesz też zamówić usługę dodania ochronnej folii hydrożelowej na przód i tył telefonu. Naprawę realizujemy w najkrótszym możliwym czasie. Na naszej stronie możesz też skorzystać z bezpłatnej ekspertyzy. Nie musisz odwiedzać nas osobiście – skorzystaj z kuriera i wyślij nam telefon, a my po naprawie odeślemy go z powrotem. Sprawdź jakość serwisu w ScreenLab!

Materiał Partnera