Jak wypożyczyć samochód z aplikacją?

Jak wypożyczyć samochód z aplikacją?

Wynajem samochodów nigdy nie był tak prosty, jak teraz. W obszarze usług transportowych funkcjonuje szereg atrakcyjnych rozwiązań – jednym z nich jest wynajem aut na minuty. Aby wypożyczyć pojazd, wystarczy specjalna aplikacja.

Wynajem aut z aplikacją – co to oznacza?

Obecnie wypożyczenie auta na bardzo krótki czas, np. na kilkanaście czy kilkadziesiąt minut, jest wyjątkowo łatwe i nieskomplikowane. Chcąc skorzystać z tego rozwiązania, trzeba zainstalować na smartfonie aplikację PANEK CarSharing, która jest prosta w obsłudze i ma intuicyjny interfejs. Zarejestrowanie w aplikacji konta klienta wymaga posiadania ważnego prawa jazdy i aktualnej karty płatniczej, a także oznacza akceptację regulaminu usługodawcy. Za pomocą aplikacji da się szybko zlokalizować wolne samochody. Jest ona również niezbędna do otworzenia auta i zakończenia najmu. Opłaty za przejazdy są pobierane z karty podpiętej pod aplikację. 

Wynajem aut z aplikacją – dlaczego warto?

Wynajem samochodów na minuty przy zastosowaniu wspomnianej aplikacji ma sporo plusów. Przede wszystkim to doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy oraz na uniezależnienie się od transportu publicznego i taksówek. Wypożyczone na minuty auto pozwala wygodnie i komfortowo przemieszczać się po mieście. Na flotę firm świadczących omawianą usługę składają się głównie osobowe samochody świetnie przystosowane do jazdy po mieście, ale nie tylko. Po spełnieniu pewnych wymogów można też wypożyczyć w tej formule np. auto dostawcze. Oprócz tego wypada wspomnieć jeszcze o tym, że jeden współdzielony pojazd z powodzeniem zastępuje kilka prywatnych samochodów – mniej czterech kółek na drogach to mniej spalin.

Wynajem aut z aplikacją – to jest ważne!

Wynajem samochodów na minuty to usługa działająca w dużych miastach. Samochody są zaparkowane w strefach oznakowanych logo operatora. Trzeba pamiętać o odstawieniu auta w wyznaczone miejsce. Usługa najmu minutowego jest skierowana do osób prywatnych oraz prowadzących działalność gospodarczą.

Materiał Partnera