Najlepsze darmowe konwertery YouTube na MP3

Najlepsze darmowe konwertery YouTube na MP3

YouTube jest bez wątpienia najpopularniejszym serwisem wideo w Internecie, dzięki swojemu modelowi bezpłatnego użytkowania zarówno dla twórców, jak i widzów. Wielu artystów z branży muzycznej i wideo wykorzystało YouTube jako główną platformę do dystrybucji swoich treści. Czasami indywidualni użytkownicy czują jednal potrzebę przechowywania ulubionej muzyki z YouTube w trybie offline na swoich urządzeniach. Oto 5 najlepszych darmowych konwerterów YouTube na MP3, których możesz używać na dowolnym urządzeniu.

Co powinien mieć konwerter z YouTube na MP3?

Konwerter YouTube na MP3 działa na podstawowej zasadzie pozyskiwania wideo z YouTube i konwertowania go na plik audio. Dobry konwerter powinien zapewniać wysokiej jakości ścieżkę dźwiękową. Choć chodzi tu tylko o podstawową konwersję wideo na audio, kilka zaawansowanych funkcji, takich jak wbudowany „przycinacz audio” do pobierania tylko określonej części audio z pliku wideo, to świetne dodatki. Ponieważ MP3 jest szeroko obsługiwanym formatem audio, zaleca się używanie plików audio właśnie w tym formacie, aby mieć pewność, że odtworzą się wszędzie.

1. MP3download.to

MP3download.to to darmowe narzędzie do konwersji MP3, którego możesz użyć do wyodrębnienia dźwięku z plików wideo. Strona ma prosty interfejs użytkownika, w którym można wkleić link do wideo. Umożliwia pobieranie plików MP3 z różnymi częstotliwościami, od 64kbps do najwyższych 320kbps. Najlepszą częścią tego konwertera jest „obcinacz audio”. Można wprowadzić znacznik czasu rozpoczęcia i zakończenia przed pobraniem, a konwerter pobierze tylko audio dla tego konkretnego wycinka czasu. To bardzo przydatne, jeśli próbujesz wyodrębnić audio z długiego wideo lub z transmisji na żywo. To najlepszy Youtube do MP3 konwerter online dla większości ludzi.

2. 4K YouTube to MP3 konwerter

4Kdownload’s YouTube to MP3 konwerter ma kilka innych funkcji oprócz konwersji filmów YouTube do plików MP3. Filmy z YouTube można wyszukiwać bezpośrednio za pomocą paska wyszukiwania na górze. Alternatywnie, można również wkleić adres URL, aby dotrzeć do konkretnego filmu lub listy odtwarzania. Usługa będzie zawsze konwertować swoje filmy w najlepszym możliwym ustawieniu z obsługą 320kbps audio. 

Ten YouTube do MP3 konwerter jest darmowy. Oprogramowanie pozwala na ręczne ustawienie lokalizacji pobierania, a nawet dodanie proxy podczas pobierania i konwertowania filmów z YouTube. Darmowa wersja pozwala na 30 pobrań w ciągu dnia.

3. YouTubeToMP3music.com

YouTubeToMP3music to kolejna popularna usługa online do konwersji filmów na pliki MP3. Posiada wbudowaną funkcję wyszukiwania, gdzie można wprowadzić słowa kluczowe do wyszukiwania filmów na YouTube bezpośrednio. Audio można pobrać nawet w wysokiej (320kbps) jakości dźwięku. Wystarczy wybrać opcję z menu rozwijanego. Dodatkowo, pasek wyszukiwania posiada zaawansowane funkcje z możliwością wyszukiwania list odtwarzania, które pobierane są bezpośrednio z YouTube.

4. YTmp3.cc

YTmp3.cc jest podstawowym, ale potężnym narzędziem do konwersji filmów do formatu MP3. Jest to jeden z najszybszych sposobów, aby pobrać dobrej jakości pliki MP3 z filmów YouTube. Jeśli musisz coś pobrać szybko przed imprezą lub podróży, jest to świetny serwis, szybko zrealizować swój cel. Wszystko, co musisz zrobić, to wkleić adres URL wideo w pasku wyszukiwania i kliknąć przycisk. YTmp3.cc daje Ci możliwość pobrania bezpośrednio do DropBox. 

Jednym z minusów tego MP3 downloader jest obecność wielu reklam, które mogą czasami stać się irytujące.

5. Ontiva.com

Ontiva.com to kolejny konwerter wideo na MP3 z dobrą ilością zaawansowanych funkcji. Możesz w nim nie tylko konwertować swoje filmy w formacie MP3, ale także pobierać miniatury filmów, aby ustawić je jako okładki i tworzyć GIF-y z ulubionych teledysków. Oferuje również zaawansowane funkcje edycji, takie jak znaczniki czasu rozpoczęcia i zakończenia, aby pobrać tylko audio tylko dla wybranego fragmentu.

Jedynym haczykiem Ontivy jest to, że będziesz musiał zarejestrować się i utworzyć darmowe konto, aby odblokować wszystkie zaawansowane funkcje, takie jak pobieranie 320kbps.