Najlepsze drzewne zapachy dla mężczyzn

Najlepsze drzewne zapachy dla mężczyzn

Każdy mężczyzna potrzebuje dobrych perfum. Podkreślają one jego charakter, pomagają opowiedzieć indywidualną historię oraz przyciągają zainteresowanie. Dają sygnał, że dba on o swój wizerunek i wie jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie. Kobiety uwielbiają wyczuwać piękny zapach na męskiej skórze, często wręcz oglądają się na ulicy za zniewalająco pachnącym nieznajomym. Pachnidło potrafi skutecznie pobudzić zmysły i przyczynić się do sukcesu niejednej randki. Drzewne zapachy są natomiast jedynymi z najbardziej urzekających i uniwersalnych grup perfum.

Jakim mężczyznom spodobają się drzewne zapachy?

Perfumy z nutami drzewnymi są głębokie i hipnotyzujące oraz długo utrzymują się na skórze. Nie sposób nie wspomnieć o bogactwach aromatów, z jakich mogą się składać. Spodobają się one mężczyznom, którzy nie boją wyróżniać się z tłumu i dla których życie to gra nieskończona, pełna niesamowitych okazji. Polubią je także pewni siebie i namiętni panowie, gdyż doskonale podkreślają one męską charyzmę, przyciągając uwagę — nie tylko kobiecą. Zadowoleni z nich będą również aktywni przedsiębiorcy, chcący podkreślić swoją indywidualność i charakter. Każdy nowoczesny mężczyzna sukcesu powinien przynajmniej spróbować zapachu z nutami drzewnymi.

Zobacz też: Czy keratyna powoduje wypadanie włosów?

perfumy

Jakie perfumy z nutami drzewnymi zakupić?

Jeśli chcesz wyposażyć się w takie pachnidło polecamy energetyzujące Lacoste Essential, dedykowane mężczyznom kochającym sport. Kompozycja stworzona została z czarnej porzeczki, bergamotki, mandarynki, pieprzu, róży, paczuli oraz drzewa sandałowego. Naszym faworytem są perfumy Bottega Veneta Illusione for Him, dostępne na perfumeria.pl/collections/bottega-veneta, o cytrusowej nucie, składające się z gorzkiej pomarańczy, cytryny, jodły, drzewa cedrowego, wetywerii i fasoli tonki. Spodobają się szczególnie eleganckim panom. Kolejną propozycją jest odurzająco męski zapach Dior Homme stworzony, by podkreślać aurę tajemniczości i magnetyzm. Składa się z nut cedru, paczuli i wetywerii.

chanel

Jak pachną drzewne pachnidła?

Jeśli chcesz wyobrazić sobie, jak pachną aromaty drzewne, to pomyśl o drzewie sandałowym, suchym cedrze, bujnej sośnie czy polskim dębie, żywicy i palo santo. Wyobraź sobie gęsty las iglasty, świeżo ścięte drzewa, korę i korzenie, a nawet palone, trzaskające drewno. Wybierając konkretną propozycję dostępną na rynku, zastanów się jaki rodzaj cię interesuje. Nuty drzewne uzupełnione o piżmo czy ostre i głębokie akordy skórzane lub tytoniowe będą ciężkie, mocne i dojrzałe. Skontrastowane z cytrusami, ziołami lub przełamane kwiatami zyskają subtelności, świeżości i lekkości.

Materiał Partnera