Najlepsze pomysły na prezent dla aktywnych

Najlepsze pomysły na prezent dla aktywnych

Jeśli masz w swoim otoczeniu kogoś, kto uwielbia ćwiczyć i dbać o siebie, masz szczęście: zebraliśmy listę najlepszych pomysłów na prezent, którymi możesz tę osobę obdarować.
Bez względu na to, czy jak każdego dnia rusza na trening, realizuje nowe postanowienie, czy dopiero zaczyna, te prezenty na pewno ucieszą.

Słuchawki bezprzewodowe

Fanatykowi fitnessu, który ćwiczy w pojedynkę, możesz sprezentować dedykowane słuchawki bezprzewodowe. Elementy, na które warto zwrócić uwagę, to wodoszczelność (nie zaszkodzi im pot, a do tego po treningu można je po prostu opłukać). Dobrze też, aby miały przyzwoitą aktywną redukcję szumów i funkcję wyszukiwania, jeśli zgubią się podczas ćwiczeń.

Izolowana butelka na wodę lub termos

Te modne ostatnio butelki utrzymują wodę lub inny napój schłodzonym przez wiele godzin.
Markowe modele są w stanie utrzymać temperaturę zimnego napoju nawet przez 24 godziny, a gorącego przez 12 godzin, ale co najważniejsze, zmieści się bez problemu w każdej sportowej torbie, plecaku, a nawet w uchwycie na kubki w samochodzie, co czyni ten prezent jeszcze bardziej uniwersalnym. Czy będzie to siłownia, spacer, czy wycieczka za miasto, ten gadżet na pewno będzie przydatny.

Mata do jogi

Każdy, kto nawet sporadycznie ćwiczy jogę, doceni dobrej jakości matę do jogi za jej pewny chwyt i amortyzację dla dłoni, stóp i kolan. Niezależnie od tego, czy obdarowana osoba zabierze ją ze sobą na intensywne zajęcia jogi w wysokiej temperaturze, czy włączy jogę na YouTube w salonie, na pewno przekona się, że doskonale spełni ona swoje zadanie.

Zegarek do biegania z GPS-em

Każdy biegacz, który z „okazjonalnego joggingu” przechodzi na „regularne bieganie”, doceni smartwatch, który w czasie rzeczywistym podaje na nadgarstku dane dotyczące tempa, czasu oraz rejestruje wszystkie przebiegnięte kilometry, umożliwiając analizę treningu i postępów.
Szczególnie warto zwrócić uwagę na modele, które ze względu na swój uniwersalny design będą nie tylko świetnym asystentem treningu, ale również stylowym elementem biżuterii. Dobrym przykładem jest tutaj zbierający rewelacyjne opinie Garmin Vivomove Style, który nie tylko zmierzy przebiegnięty dystans i spalone kalorie, ale posłuży również jako narzędzie do monitorowania snu, a nawet… stresu i nawodnienia. Aby mieć pewność, że proces zakupu przebiegnie bez niespodzianek, warto zaufać renomowanym sklepom internetowym takim jak np. eazymut.

Wysokiej jakości skakanka

Doskonały prezent, dla tych, którzy mają mało czasu i miejsca.
Regulowana skakanka jest doskonałym dodatkiem do każdej domowej siłowni. Przyda się zarówno do rozgrzewki jak i może zastąpić trening cardio np. kiedy warunki pogodowe nie pozwalają na trening na zewnątrz.
Szczególnie dobrze sprawdzą się te zaprojektowane z myślą o treningu bokserskim, pozwalają osobom o dowolnym rozmiarze i kształcie dostosować długość do swoich potrzeb.

Materiał zewnętrzny