Biżuteria Forget Me Not – drugie życie w stylowym wydaniu

Biżuteria Forget Me Not – drugie życie w stylowym wydaniu

Historyczne monety wykonane między innymi ze złota i srebra — brzmi jak gratka dla kolekcjonera? W rzeczywistości jest to propozycja dla fanów oryginalnej biżuterii. Forget Me Not to absolutnie wyjątkowe ozdoby, w których główną rolę odgrywają właśnie historyczne monety. Jedno jest pewne — tego jeszcze nie było!

Sklepy z biżuterią pełne są rozmaitych ozdób. Znajdziemy w nich produkty wykonane z różnego rodzaju materiałów, w wielu naprawdę ciekawych kompozycjach. Ale czy na tyle ciekawych, aby można było nazwać je niepowtarzalnymi? Niestety, ale raczej nie. Dlatego też miłośnicy oryginalnego stylu i jedynych w swoim rodzaju dodatków nie mają zwykle czego szukać wśród takich propozycji. Na szczęście to się powoli zmienia. A przyczyniają się do tego marki takie jak Forget Me Not, które wchodzą na rynek biżuteryjny z zupełnie nowymi pomysłami. W tym przypadku mamy do czynienia z prawdziwie oryginalną biżuterią, a to dlatego, że jej najważniejszym elementem są monety historyczne. Sprawdźmy, co marka ma nam do zaoferowania.

Biżuteria Forget Me Not — czym się wyróżnia? 

Forget Me Not to biżuteria z monetami historycznymi. I to właśnie to wyróżnia ją od innych propozycji dostępnych na rynku. Trzeba przyznać, że jest to bowiem naprawdę bardzo unikalny koncept na tworzenie ozdób. I to właściwie nie tylko w Polsce, ale wręcz na skalę światową. Biżuteria Forget Me Not tworzona jest z monet pochodzących z różnych okresów historycznych. Warto podkreślić, że każda użyta moneta ma certyfikat autentyczności, dzięki czemu wiadomo, że rzeczywiście jest to prawdziwy okaz. 

Biżuteria Forget Me Not to przede wszystkim niepowtarzalny styl. Nie znajdziemy drugiej takiej nigdzie indziej. Bez wahania można stwierdzić, że jest to biżuteria z duszą. W końcu wszystkie te monety na pewno nie jedno ”widziały”. 

Forget Me Not — kolekcje 

Co takiego znajdziemy właściwie w kolekcjach biżuterii Forget Me Not? Marka stawia na duże zróżnicowanie — jednak wszystkie jej propozycje łączy wyjątkowy styl. Wśród ozdób dostępne są tu między innymi proste i minimalistyczne naszyjniki i bransolety, w których moneta ze złotym lub srebrnym łańcuszkiem stanową główną ozdobę. Inne z kolei tworzą gustowne kompozycje, łączące monety z pięknymi kryształami i kamieniami szlachetnymi. Są tu także nieco bardziej młodzieżowe naszyjniki z koralikami. Forget Me Not oferuje także duży wybór wśród absolutnie niepowtarzalnych kolczyków. Te propozycje naprawdę robią wrażenie! Najlepsze jest jednak to, że każdy znajdzie tu coś dla siebie — zarówno fani elegancji i klasyki, jak i miłośnicy biżuteryjnego eklektyzmu. 

Forget Me Not — pomysł na niezapomniany prezent 

Naszyjnik, kolczyki lub bransoleta z kolekcji Forget Me Not to doskonały pomysł na prezent. I to zresztą nie tylko ze względu na swą oryginalną estetykę, ale przede wszystkim na symbolikę i przekaz całej marki. W końcu zdanie ”nie zapomnij mnie” nie jest tu przypadkowe. Z jednej strony, doskonale współgra z koncepcją ponownego wykorzystania pięknych, historycznych monet. Z drugiej zaś, może być komunikatem od nas, dla kogoś, kto jest nam bliski. Może być to zarówno ukochana, jak i mama, przyjaciółka, czy siostra. 

Dla kogo biżuteria Forget Me Not będzie idealnym prezentem? Przede wszystkim dla osób, które cenią sobie oryginalny styl, niebanalne rozwiązania i na co dzień nie boją się wyróżnić z tłumu. To idealny wybór dla tych, którzy uwielbiają bawić się modą. Taki podarunek sprawi im ogromną przyjemność. 

Materiał zewnętrzny

Podobało się? Pokaż znajomym